17.07.2020

Болгарія відкрила кордони для українців

Болгарія відкрила кордони для українців, і вже 22 липня перші туристи полетять до Бургаса на крилах SkyUp. Рейси виконуватимуться раз на тиждень із Харкова та Львова і тричі на тиждень із Києва. Також із 18 липня відкриваються продажі на автобусні тури до Болгарії з Києва, Львова, Луцька, Дніпра та Ужгорода.

Офіційно з 16 липня українці можуть їхати на відпочинок до Болгарії без ПЛР-тестування та 14-денної самоізоляції.

Розклад рейсів**

Літак
    Харків — Бургас: щосереди з 22 липня по 9 вересня 2020
    Львів — Бургас: щосереди з 29 липня по 9 вересня 2020
    Київ — Бургас: по вівторках, п’ятницях і неділях з 24 липня по 18 вересня 2020

Автобус
Продажі турів стартують 18 липня.

    Київ — Болгарія (через Житомир, Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Чернівці): по суботах, неділях, вівторках і середах
    Львів — Болгарія (через Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці): по суботах та середах
    Луцьк — Болгарія (через Рівне, Тернопіль, Чернівці): по суботах та середах
    Дніпро — Болгарія (через Запоріжжя, Мелітополь, Херсон, Миколаїв, Одесу): по суботах та середах
    Ужгород — Болгарія: з 28 липня по середах і суботах

Що треба для в’їзду у Болгарію

Жодних обмежень для в’їзду немає. До пакетного тура входить поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування у разі виявлення захворювання на Covid-19 під час відпочинку.

Під час заселення у готель треба буде передати адміністратору заповнену декларацію з деталями мандрівки. Заповнити її бажано заздалегідь, але можна і на місці.

Готелі

У готелях та інших закритих приміщеннях необхідно перебувати в масці. Виключення становлять ресторани і бари. Заохочується носіння додаткових засобів захистку – медичних рукавичок, захисного щитку чи окулярів тощо. Важливо дотримуватися дистанції 1,5-2 метри один від одного. Обмежень щодо заповнюваності готелів немає.

Культурно-розважальні заходи, включно з дискотеками та нічними клубами, мають відбуватися із дотриманням 50% обмеження на розміщення гостей.

Транспорт

У транспорті можна перебувати тільки у масці. Обмежень щодо заповнюваності немає.

Ресторани

Прямого доступу до їжі у туристів немає. Офіціанти приймають замовлення та подають на столики сервіровані страви і напої зі шведського столу.

Екскурсії

Жодних обмежень щодо екскурсій немає. В закритих приміщеннях та під час трансферу рекомендовано перебувати у масці та дотримуватися дистанції.

Будь ласка, під час придбання пакетного тура та щонайменше за тиждень до вильоту/від’їзду уточнюйте у свого турагента актуальну інформацію щодо вимог та умов перебування у країні відпочинку і повернення звідти до України.Болгария